Manege the World

On your hands

asdaNeden Kredi Kazanmalısınız?

Sistemimizden sitenizi ziyaretçi gelebilmesi için krediniz olması gerekmektedir. Sitenizin üyelerimiz tarafından her ziyaret edilmesinde hesabınızdan 0,8- 1 kredi azalmaktadır. Krediniz bittiği taktirde sitenize ziyaretçi gelmeyecektir. Bundan dolayı kredi çok önemlidir ve sistemimzide kredi kazanmak için bir sürü yol vardır.eğer rahat bir şekilde kredi elde etmek istiyorsanız kredi paketleri veya gold üyelikleri satın alabilirsiniz fakat bilgisayara vakit ayıracak zamanınız varsa kredi kazan bölümünden siteleri gezerekde kredi Elde edebilirsiniz bunların dışında kredi piyangosu , banner kredi gibi ekstra kredi veren uygulamalarımızda bulunmaktadır.

Kredi Paketleri Nedir ? Nasıl Alınır ?

Sitemizden de Ulaşacağınız Üzere Kredi satın alma ve silver, gold Paketlerimiz bulunmaktadır.Paketleri almak ve gerekli ödemeyi yapmak için
Kredi al bölümünden kredinizi seçin daha sonra admin@hitarttirma.com ile iletişime geçin banka bilgilerine gerekli hücreti yatırdıktan sonra Gerekli Kredi Hesabınıza Yatırılacaktır Herhangi bir sorun Olması durumunda Site yöneticilerimiz Sizinle kesinlikle ilgilenecektir.
Site yöneticilerimiz en geç 1 haftada bir Site yönetimiyle ilgilenmekle birlikte iyi bir hizmet vermeye Çalışmaktadır.

asdGünlük Ne kadar Hit Gönderebilirsiniz ?

Birçok Site Üzerinde kayıtlı bir sistem olduğu için bunun açısından pek bir kesinlik söyleyemeyiz. Fakat günde 40-50 Ziyaretci Kitlesi Göndermekteyiz bu sizin Arama motorlarındaki Durumunuzu ve Alexadaki sitenizi Gerçekten Güzel yerlere getirebilr.Ayrıca Sitemiz Yaygınlaştıkça Üye sayısı Arttıkça Tabiki sizinde Hitiniz Artacaktır.

hitarttirma.com

Kurallar

Kurallar Neler?

About

GSM : 0 546 886 81 49
email : admin@hitarttirma.com
TEB Bankası IBAN No:
TR 130003200007800000285156
Paypal email :isaucar82@hotmail.com