GSM : 0 546 886 81 49 | email : admin@hitarttirma.com |

Manege the World

On your hands

Hit Arttirma - Site hit arttirma - Hit yükseltme - Hitarttirma.com

Hakkımızda

Sitemiz 2010 yılında kurulmuş olup tamamen ücretsiz ve tamamen doğru nitelikli bir hit arttırma sitesidir.

Peki Sistem Nasıl Çalışıyor?
Sistemimiz üye olan üyelerimiz "kredi kazan" bölmüne tıkalyarak sayfayı açmaları suretiyle, sistemimiz  otomatik olarak sitenize ziyaretçi göndermektedir. Sitenize gelen ziyaretçi sayfanıza göz atmayabilir. Çünkü sistemi açıp sayfayı alta atsanız bile sistem çalışır. Fakat sitenizi ziyaret eden üyelerimiz 20 saniye sitenizi görüntülemektedir. Diğer bir çok sistem gibi sitenize ziyaretçi gelir gelmez çıkmamaktadır. Bu önemli bir avantajdır. Çünkü ziyaretçi sitenizde zaman geçiriyor. Bu özelliği nedeniyle Google’ da sitenizin yükselmesine yardımcı olmaktadır.

Bunun yanında sitenize gelen ziyaretçi sayısına göre toplist sitelerinde üst sayfalara çıkarsınız ki, üst sayfalara çıktığınızdan dolayı google toplistleri ziyaret ederken sizin sitenizi daha çok zyaret edecek ve indexlenme hızınız artacaktır!

Alexa’da yükselmeniz zaten belirgin katkılarından…

Sitenizi kesinlikle robotlar ziyaret etmiyor, sitenizi sisteme kayıtlı üyelerimiz ziyaret ediyor.

Kredi Nasıl kazanabilirim Kredi Kazanma Yolları
Sitemizde kullanıcılara rahatlık olması açısından kredi kazanmanın bir sürü yolunu yapmış bulunmaktayız.Ayrıca bunun dışında çok rahat bir şekilde hit kazanmak isteyenler için özel silver,gold paketleri , kredi satışları gibi hücretli paketlerde sunmaktayız.Peki bu işlem sadece bu şekildemi yürüyor diceksiniz kesinlikle Hayır. Sitemizde üyeyseniz google chrome ile kredi kazana tıklayıp rahat bir şekilde kredi kazanabilirsiniz bunu dışında üye girişi yaptıktan sonra günde 1 kez olmak üzere kredi piyangosuna katılabilir ve flash program ile kredi kazanabilirsiniz.Ayrıca Sitemizin Banner logolarını sitenize ekleyip kredi Kazanabilirsiniz.

hitarttırma.com GSM : 0 546 886 81 49 | email : admin@hitarttirma.com | Garanti Bankası IBAN No: TR44 0006 2000 4360 0006 6569 93

Kurallar

Kurallar Neler?

About

GSM : 0 546 886 81 49
email : admin@hitarttirma.com
Garanti Bankası IBAN No:
TR44 0006 2000 4360 0006 6569 93